Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett valami otthon...

Baba mellett valami otthon végezhető munkát hol találhatnék?

Figyelt kérdés
Van, aki dolgozik így közületek?
2010. jan. 22. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
én most jelentkeztem néhányra,de hogy valós e azt nem tudom még...remélem az!Bár nem nagyon hiszek az ilyesmibe,nagyon sok a kamus otthoni melo!
2010. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
aukciós portálon árusítok (babaruhákat és egyéb holmikat)
2010. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Most úgy érzed, unatkozol?

Nem lesz ám ez mindig így!

A gyerek elkezd fogzani, kevesebbet alszik, foglalkozni kell vele, kijön a jóidő, lehet menni sétálni...

Élvezd ki, míg ilyen kicsi.

2010. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudom elképzelni, hogy a baba, plusz a házimunka, takarítás, mosás, főzés mellett még dolgozzak itthonról. Ja, és az apukáról ne is beszéljek, akivel szintén törődni kell! :-)

Persze az más tészta, ha muszáj dolgozni a pénz miatt. De ahhoz már nagyon nagy "bajnak" kell lennie...

Te miért akarsz dolgozni?

2010. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, ez az!

Én is éjszaka indítom az aukciókat.

Viszont ennek is megvan a hátulütője, mint minden másnak!

Kevesebbet tudok aludni.

2010. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy bt-nk és a papírmunkát én készítem elő a könyvelőnek. Számlák,bérpapírok,stb.. Mindenre figyelni kell és a 7 hónapos fiam mellett nehéz. Ő elalszik este és általában akkor kezdek neki. Minimum 11 óra mire ágyba kerülök. Én örülnék,ha nem lenne dolgom csak a pici fiamra figyelhetnék. Éjszaka még mindig 3-szor felkel,így nem sokat időm marad alvásra.
2010. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is kikészített a kevés alvás, gyakori ébredés...

Meg is lett az eredménye:( lebetegedtem.

Nem érte meg!!!

Fontos a pihenés.

2010. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha falun laksz jelentkezhetsz újság kihordásra.Megerőltető de megoldható,és ne számíts nagy fizura.Én a kicsivel a hátamon csináltam+vállaltam fűnyírást,és kutya sétáltatást.Jelentkeztem otthon végezendő bedolgozásos munkákra is,de egytől egyig kamu volt...amit még elvállaltam az a takarítás volt,addig a babakocsiban aludt a picim,vagy szerencsére türelemmel kivárta amíg végeztem.Nagy úr a pénz... hiába van érettségim,és 2 szakmám +felsőfokú nyelvvizsgám,ez van.
2010. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!