Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Németországban vagy Ausztriába...

Németországban vagy Ausztriában élö kisbabás anyukák, segitenétek?

Figyelt kérdés
Tejpép az az erste Grissbrei-nak felel meg? Most kezdtük a hozzátáplálást (tápszeres baba) es már lecseréltünk 1-2 étkezést, tejpéppel kapcsolatban bizonytalan vagyok.Minden nap ehet, vagy egyen belöle? Fözelék, gyümölcs mellett gondoltam.
2010. jan. 22. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Magyarországon élek, de szerintem segíthetek. Én a Müller drogériában szoktam venni a HIPP-es tejpépet. Arra az van írva, hogy: MILCHBREI GRIEßBREI PROBIOTISCH. Ez 4 hónapos kortól adható, natúr ízű. Én ehez szoktam reszelni gyümölcsöket: almát, körtét, banánt, vagy esetleg egyszerre többfélét. Nem muszáj neki minden nap adni, de lehet. Még soha nem vettem neki ízesítettet, inkább igazi gyümölccsel ízesítem neki. (Az én fiam már 17 hónapos.)
2010. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszike a segitseget :)
2010. jan. 22. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
szia!én németországban lakom. milchbrei van ráirva a dobozra.én a milumilt meg a hippet szoktam venni és föleg a müllerben,rá van írva,hány hós kortól adható.azt szoktam venni,amit vizzel kell csinálni.és én minden nap adok a babámnak.ja,és az erste grissbrei,az az elsö tejbegríz.ezt is,de sokminden mást is adhatsz neki.az én babám pl teljesen odavan a milumiltól a kekszes tejpépért.. :) ha van még kérdésed,írj nyugodtan!7,5 hós baba a anyukája
2010. jan. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszike!
2010. jan. 22. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!