Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek a 16 hónapos...

Mit vegyek a 16 hónapos kislányomnak, amivel tudna firkálni:zsírkrétát vagy színes ceruzát? Ti mikor vettetek ilyet eloszor és érdekli-e a babátokat?

Figyelt kérdés
Esetleg gyurmát is vehetnék már?Milyet?
2010. jan. 22. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
gyúrma, zsírkréta
2010. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan zsírkréta, ami úgy néz ki, mint egy ceruza. Kívül műanyag tok, belül a zsírkréta bél. Én ezt szeretem, mert a kislányom a normál krétát megrágcsálta, megette. Gyurmát te is csinálhatsz sóból, lisztből és vízből. Könnyebben formázható, mint a bolti gyurma, így a pici könnyebben bánik vele. Só-liszt gyurma receptek vannak a net-en, írd be a Google-ba!
2010. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is olyan zsírkréta szerűt vettem, mint a 2. hozzászóló. Néha viszont a golyóstollal firkál. Eddig csak papírra, remélem ez a jó szokása megmarad. Gyurmának pedig én is lisztet kevertem össze vízzel és sóval. Nem a netről néztem, csak úgy érzésre kevergettem. Nem nagy művészet. A fiam viszont undorodott tőle. Talán kétszer, ha hozzáért. Én viszont kiéltem magamat.
2010. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zsirkrétát vettem a 14 hónapos kislányomnak és már firkálgat vele.
2010. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!