Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eshet baja a babámnak, ha...

Eshet baja a babámnak, ha kispárnával alszik el?

Figyelt kérdés
Az igazság az,hogy 2 hónapos kora óta úgy altatom el,hogy öleli a kispárnámat,a problémám az,hogy éjszaka is csak akkor alszik el ha mellette van!Ha elaludt kiveszem mellöle,de óránként felkel és sír,ha vissza teszem a párnát viszont egyből megnyugszik és alszik tovább!A férjem mindig azt mondja hagyjuk bent neki,de én félek,hogy megfullad!Szerintetek?
2010. jan. 22. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Most mennyi idős?
2010. jan. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha kéthósan nem fulladt meg, nagyobb korára mégugyse fog...hány hós? Bár ha nagyon izeg-mozog... Nem cseréled ki inkább egy babapárnára? Ami a garniturákhoz van, az a lapos. Fiam is ezzel alszik fél éves kora óta. Ha viszont csak az kell neki, ne vedd el tőle:)
2010. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nem írtam,most 9 hónapos!éjszakára sosem hagytam bent, ha elaludt kivettem,addig meg 2 percenként rá néztem !Most csak az idegesít,hogy sokat fent van este ha meg megérzi a kispárnát bekapja az ujját és alszik tovább!Már nagyon jó lenne ha hozzá szokna,hogy végig alussza az éjszakát!
2010. jan. 22. 15:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam pelenkát,meg a takarójának a csücskét de semmi más nem kell neki!
2010. jan. 22. 15:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Add neki oda! Nincs már alatta a légzésfigyelő? Az talán megnyugtatna.
2010. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már nem használjuk,mert nekünk medicoros van,és állandóan lefordul róla,és egész este sípol!
2010. jan. 22. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
siman bennhagyhatod. de ha aggodsz vegyel legateresztőset
2010. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!