Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A neten már összehasonlítottam...

A neten már összehasonlítottam a babakelengye ill. a babakocsi, ágy stb. árakat a szlovák árakkal. Kiderült hogy ott lényegesen olcsóbb minden. Viszont Szlovákiában nem tudok pontos címet ahova menjek. Hova menjek pontosan?

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ukrán piacra! Ott még olcsóbb! Egy 100ezres babakocsi (magyaro.-n) kint kb 40ezer, uaz. De azok már full extrás babakocsik, és szebbnél szebbek vannak. Ha már szlovákiában nézelődsz, akkor inkább menj át Ukránba! Egyik ismerősömnek is onnan van a babakocsija, Tako City Voyager, nagyon szuper babakocsi. Én bánom, hogy nem onnan hozattam..
2008. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Útvonalban is tudok segíteni..ha gondolod.
2008. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia


Köszi szépen a választ!

HA olvasod még ezt a kérdést ....szóval szívesen venném a segítséget az útonalban.

2008. aug. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!