Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hogy vannak ezek a...

Most hogy vannak ezek a uszopelusok?

Figyelt kérdés

MA néztem fürdöbugyikat,meg fürdöruhát.Valamelyikben van vastagabb bélés,valamelyikben épp hogy valami.Mindegyikbe kell uszo pelust rakni?

És melyiket javasoljátok?

Köszi


2010. jan. 22. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze kell úszó pelus meg szerintem olyan fürdő bugyit vegyél ami combnál erős gumírozása van.Úszó pelusból meg szerintem mindegy mi a legolcsóbbat vettük a pelenka nagykerbe az is nagyon jó.
2010. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős a babád. Nekem a nyáron volt 6-7 hónapos Huggies-t vettem nagyon jó volt és persze kellett rá.Nem is adtam rá semmi mást bár akkor még tényleg kicsi volt.Ja és soha nem kakilt bele csak pisi.
2010. jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1 éves most.Akkor lényegtelen,hogy van-e a fürdöruciba vastag bélés,vagy sem?
2010. jan. 22. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:
A fürdőpelus lényege,h a kakit ne engedje ki.A pisit kiengedi,úgyh teljesen lényegtelen,h vastag vagy vékony a bélése, a fontos a combgumírozás.
2010. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami vastag, abban egy fólia bélés van, ami vízhatlan. Derék és szárrésznél (ami nekünk van) állítható a gumírozás. Abba nem kell külön úszópelus.

Úszópelus akkor kell, ha nem adsz rá külön úszót.

Nálunk egyébként nem túl sok idő alatt minden megtelt vízzel, semmi nem volt jó sokáig.

Külön úszó szem. fölösleges, de az úszópeluból vigyél tartalékot.

2010. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy melyiket javasoljuk, azt a babaúszást tartó oktatótól kell megkérdezni. Ahány uszoda, annyi szokás. Nálunk elég vagy egy sima eldobható uszipelus, vagy egy vastag, zacsival bélelt gumival combnál és deréknál összehúzható uszúnadrág. Ha rendszeresen jártok úszni, akkor az utóbbit ajánlanám. (hosszú távon gazdaságosabb)
2010. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is azt mondhatom, mint az előző. Babaúszás-függő, mit kérnek az anyukáktól.


Nálunk úszópelus + úszóbugyi az elvárás a piciknél, akiknek még hígabb a székletük. A nagyobbaknak elég a bugyi, de mi rájuk is szoktunk tenni pelust is, amíg nem szobatiszták, hiszen a víz tisztasága a közös érdekünk!


Az úszóbugyi 3 rétegű, deréknál és combnál gumírozott. 3000 Ft az ára, és hosszú hónapokig jó, amíg a lurkó ki nem növi.


Olyannyira megbízható, hogy nálunk előfordult, hogy bekakilt a lurkó (nem usziban, hanem strandon, egy teljes nap végén), de alig vettük észre, egy csepp sem folyt ki!

2010. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!