Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is volt már így, aki...

Más is volt már így, aki otthon van a babájával egyedül, hogy telefonfüggő lett?

Figyelt kérdés
Mindig megfogadom, hogy nem fogok telefonálni és soha nem bírom megállni. Mindig 10 12 ezer a számlám. Most a hónapban lehet hogy még több lesz. Utálom magam érte, most is sírni tudnék. Mit tegyek? szerintetek erre is rá lehet szokni?
2010. jan. 22. 13:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen én is ilyen voltam:)))Állandóan a vezetékesen lógtam.

Aztán a párom megunta és kiköttette a telefont:((

a mobilra családi csomagom van, havi 1000-ért, annyit beszélek a családdal amennyi jólesik:))

2010. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Rá bizony, én Gyakori függő lettem:)

Kb 9 óta megy a gép, igaz azóta már mostam 2 adagot, kész az ebéd(csirkepöri), 2 szer etettem kisfiam, és 1 órája szunyál.

2010. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Legalább ez ingyen van:)
2010. jan. 22. 13:47
 4/13 A kérdező kommentje:
Én anyukámékkal ingyen beszélek, de ha ő nem ér rá ami gyakori, akkor hívok másokat. Most az előbb a barátnőmmel beszéltem 29 percet, tiszta hülye vagyok a férjem meg fog ölni, meg hallgathatom, hogy inkább a gyerekemre költöttem volna, és tudom hogy igaza van!
2010. jan. 22. 13:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekünk van vezetékes, és így más vezetékessel ingyen beszélek. Van egy barátnőm, akivel minden nap beszélünk 30-50 percet. Mobilon nem lógok, nem tudnék kifizetni több tízezres telefonszámlát. Gyakorit akkor olvasok, ha alszik a a babám, de nem minden nap.
2010. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én meg azt hittem hogy csak én vagyok telefonfüggő mióta itthon vagyok. Már észrevettem hogy bármilyen apró ürüggyel fel tudom hívni anyukámat aki csupán 1 utcával lakik arrébb, mint pl. képzeld az unokád az előbb tapsolt magától meg ilyenek. Kész tébolyda :))
2010. jan. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Le lehet erről szokni?
2010. jan. 22. 13:52
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

13:45-ös vagyok újra.

Le , igen, ha eldobod a telefont:)

Én akkor birom ki net nélkül, ha vmiért mondjuk napokig nincs, mert megesik.

De ezt a függőségem leszámítva minden Ok, ebéd mindig van, tiszta a lakás, minden nap sétálunk a kicsivel, ez akkor lenne igazán nagy gond, ha ezeket elhanyagolnám, az ugymond rossz szokás miatt.

2010. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Ez a köldökzsinór, ami összeköt a külvilággal :DD Egyébként én is inkább ide járok fel, ezért nem kell külön fizetni...
2010. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A telefonálás viszonylag nem tart sokáig csak k.. drága. Olyan bűntudatom van Nem bírok magamhoz térni...
2010. jan. 22. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!