Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiételekből melyike (ke) t...

Bébiételekből melyike (ke) t érdemes venni?

Figyelt kérdés
mármint melyik márkájút?
2010. jan. 22. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Univert szoktam, mert nem tartalmaz hozzáadott cukrot és tartósítószert, és árban is kedvező, ráadásul sztm finom, a kecskemétinek én mindig érzek valami mellékízét.


Néha szoktam venni Nestlé-t bio bolognait, mert azt nagoyn szereti a kislányom.

2010. jan. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mi is most univert vettünk, igazából nagy bajom nincs vele, max. annyi, hogy mindegyik íznek ugyanaz az "illata".Vagy mindegyik bébipüré ilyen?:)
2010. jan. 22. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia

Én nem a márka alapján veszem,sok mindent végig próbáltunk van pl hippesbe nem ízlik neki ugyan az amit a kecskemétibe imád stb szóval kitapasztaltam miből melyiket eszi jobban és azt kapja.

2010. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én álatában kecskemétit veszek, azt is a HIPP gyártja.

Amúgy nem sok különbséget találok köztük, szerintem mindegyik zöldséges-márkától függetlenül- konzervízű. Inkább a gyümölcsösket szoktam venni, de azt sem adom minden nap.

Én főzök neki.

2010. jan. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az Univer és a Kecskeméti a fiam kedvence. Az Univer már nem elég neki, ezért gyakrabban veszek Kecskemétit, abból van nagyobb kiszerelésű főzelékféle is.
2010. jan. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A Hipp és a Babylove ételek nagyon jók,bár utóbbi kicsit ízetlen,de nem is kell agyon fűszerezni még a kisbabák ételét.

2010. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amíg kisebb volt a babám, univert vettem neki, mert az csak 163 gr-os. Mikor már nem volt elég neki, kecskemétit vettem (190gr). Amikor már az sem volt elég, akkor a 250gr-os nestléket.

Most már inkább én főzök neki (14h.), de gyümölcsös bébiételt azért még kap, olyankor kecskemétit veszek.

2010. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a fiam csak a hippet ette meg.
2010. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!