Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol érdemes venni járókát...

Hol érdemes venni járókát illetve milyet?

Figyelt kérdés
11 hónapos fiamnak szeretnék venni, de nincs tapasztalatom, hogy milyet érdemes keresni. Tud valaki tanácsot adni? Többek között játék tartó kis "kukacot" is keresek, amibe beledobálhatjuk a játékokat és a tetején cipzár van. Előre is köszi a segítséget.:)
2010. jan. 22. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen játéktartó kukaccal tele van az ikea, épp tegnap láttam, különböző méretekben és színekben.

Nem akarlak elkeseríteni, de 11 hónapost már elég nehéz lesz beleszoktatni a járókába. Erősen ki fogja kérni magának.

Nekünk kicsi 1*1méteres farácsos járókánk van, csak rövid időkre rakom bele a babámat, amíg vécére megyek, vagy felmosok. De ő megszokta, amióta kúszni kezdett (6hó), azóta belerakom, ha kimegyek a szobából, hogy ne okozzon kárt magában.

Ha csak keveset akarod használni, akkor mindegy milyet veszel, jó a fa is, a háló is. Egyébként a fa annyiból jobb, hogy a rácsokon át kilát a baba, és ide-oda tudja rakosgatni a játékait. A hálósból nem lát ki, és pakolni sem tud.

Szerintem nézz egyet használtan, úgy nem olyan drága, mint az új. Nagyjából másfél éves koráig tudod használni, ha egyáltalán sikerül beleszoktatnod.

Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!