Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik cukrozatlan babapiskóta?

Létezik cukrozatlan babapiskóta?

Figyelt kérdés

Kezd a mániámmá válni az ügy. :-)

Létezik megfizethető áron cukrozatlan babapiskóta? Hol veszitek?


2010. jan. 22. 12:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan nincs, amelyiknek a tetejére nem raknak cukrot. De ezek a babapikóták mind kemények és nagyon rossz ízűek. Viszont én annak idején, mikor lánykám volt 1 éves körül (most már 19 hónapos), akkor találtam a CBA-ban kapható piskótatallért, kb. 180 Ft volt. Kicsi kerek, puha, nem cukros tetejű, lányom is nagyon szereti még a mai napig, ha veszek. Nevére már nem emlékszem és most nincs is itthon ilyen, sárga piros mintás zacskóban van, és az is rá van írva, hogy tartósítószert nem tartalmaz. És szerintem ezek a kerek piskótatallérok egyik sem cukrozott tetejűek.
2010. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs, rosszul írtam. A Tescoban amit veszek az babapiskóta tallér. Nagyon finom, omlós, nem cukrozott tetejű.

2010. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!