Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha most teherbe esnék, mi...

Ha most teherbe esnék, mi lenne nagyon cicifüggő 13 hós kislányommal? Részletek lenn.

Figyelt kérdés
éjjel még 2-3x ébred, és cici kell neki. nappal csak cicivel tud elaludni, máshoyg nem képes lenyugodni. este dettó. nappal is sokat kéretőzik , hogy cici cici, de azt általában elhárítom, elterelem a figyelmét. tényleg nagyon igényli, nem is tudom elképzelni, hogy hogyan aludna el nélküle.
2010. jan. 22. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szoptathatsz terhesen is,hacsak az orvos kifejezetten nem tilt el tőle.Én két terhességem alatt szoptattam,gond nélkül.Sőt,amikor megszületett a kisebbik fiam,a nagy még csak 1,5 éves volt,és fél évig tandemszopiztak az öccsével.:)

Tehát csak azért mert babát vársz,nem kell abbahagyni a szoptatást-és ilyenkor sok gyerek magától is elhagyja,mert megváltozik a tej íze.

2010. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ó. köszönöm a válaszod. azt hittem, nem lehet egyáltalán terhesség alatt. azt mondta ui. a védőnőm.... és amúgy ilynekor hogy megy pl. a terhességi vitaminnal (elevit stb-re gondolok). abból kétszer anniyt kell szedni, merthogy terhes is vagyok meg szoptatok is? (megjegyzem, most szoptatás alatt nem szedek vitamint).
2010. jan. 22. 10:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel már nem szoptatsz olyan gyakran,sztem nem szükséges külön vitamint szedni miatta.

Ha a védőnőd csak ennyire ért a dolgokhoz,lesz még egy-két problémád vele...Annak nem szabad terhesen szoptatni,akinek volt már vetélése,hajlamos a görcsökre,mert a szoptatás okozhat méhösszehúzódást.De ezt az orvosod majd pontosan meg tudja mondani.Ha nem volt problémád az első terhességgel,akkor most sem lesz emiatt.

2010. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát igen. a védőnőm nagyon kedves, de egy kb. 24-25 éves csaj, akinek még nicns a kisujjában a szakmája. gyanús is volt amit mondott, azért tettem fel itt a kérdést.
2010. jan. 22. 11:25
 5/5 anonim ***** válasza:
A lányom 21 hónaposan hagyta abba a szopizást, ekkor 3 hónapos kismama voltam. 18 hónapos fiam 2 hete hagyta abba a szopizást, 13 hetes kismama vagyok. Nagy cicifüggők voltak ők is. Sajnos nem maguktól hagyták abba, már nekem volt rettentő rossz, hogy ciciztek, nagyon rossz volt a mellemnek, ezért hagytuk abba. Én úgy csináltam, hogy fokozatosan hagytuk abba. Nappal én is eltereltem a figyelmét. Aztán csak este kellett, és éjszaka visszaalváshoz. A nappali alvást babakocsiban oldottam meg, így annál is elmaradt. Aztán este apa altatta el, már csak a visszaalváshoz kellett, majd pár nap múlva apa altatta vissza, s abbamaradt a cicizés. Első éjszaka kicsit nehezebben aludt vissza, de nem volt vészes, nem sírt sokat. Sokkal könnyebben ment, mint gondotam mind a kettőjükkel.
2010. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!