Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vágjátok a baba körmeit?...

Mikor vágjátok a baba körmeit? Kisfiam 11 hós, de nem nagyon engedi, hogy levágjam a kezéről. Ha alszik akkor sem birom, mert rángatja a kezét.

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyenkor jön a gonosz anyuka aki fogja magát és lefogja a gyereket, hogy le tudja vágni a körmét:D Én így csináltam régen, ma már Ő hozza az ollót. 3 éves:) Egy ideig bújik majd apához, meg csúnyán néz majd rád, de megéri:)
2010. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom is 11 hónapos, nálunk is csak úgy megy a körömvágás, ha lefogom. Pár pillanat az egész, de máshogy sajnos nem megy.
2010. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én akkor vágtam le a körmét amikor aludt.
2010. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne egyszerre vàgd le,csak 1-2, ès kèsöbb fojtasd.
2010. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk egyre nehezebben ment kb 12 hós koráig, onnatól kb. meg lehet beszélni vele, hogy levágom a körmeit, persze jó erősen kell tartani a kezét. de egyszerre mindig csak az egyik kezén vágom általában. illetve ha éppen ritkán nyugodtabb, akkor mindkettőn.
2010. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10hónapos kislányom ölembe veszem és mondom most körmöt vágunk.Egy ideig nézi,majd megunja.Majd késöbb megint.Egyszerre ritkán sikerül,de reggeltől estig le van vágva mind a tiz köröm.
2010. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
11hónapos a lányom, pici korától kezdve, reggeli után az ölembe veszem, elmondom hogy most körmöt vágunk, nézze és segítsen nekem, aztán énekelek neki, majd elmondom milyen szép lesz a kis keze, még ezt is meg azt is le kell vágni stb....folyamatosan dumálok,énekelek. Párszor rángatta csak a kezét a 11hónap alatt, a többi alkalommal szépen ült és nézte mit csinálok. A lábán levő körmökkel szoktam szenvedni, de azt hála égnek csak havonta egyszer kell :o)
2010. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én a lábáról simán levágom. A kezéről is van, hogy hagyja. Bár én is egész nap vágom általában a 10 körmét:)
2010. jan. 22. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!