Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alábbi beöltöztetés pont...

Az alábbi beöltöztetés pont jó-sok-vagy kevés?

Figyelt kérdés

15hónapos a fiam.

Általában egy rövid ujjú body,harisnya,nadrág és egy vékonyabb pulcsi/vagy ing van rajta.Ha kimegyünk babakocsival,akkor kap még +ban egy kapucnis mellényt vagy egy vékonyabb pulcsit,egy zoknit egy polár béléses overallt,sapkát,sálat(kívülről az overall hegyé,fogja a kapucnit) és egy béleltebb bakancsot.

A babakocsiban van egy lábzsák,amire ráül,és betakarom egy vékony takaróval,és vissza cipzározom a lábzsákot.

Annyi babát/gyerkőcöt látok "csak" overallban,én öltöztetem ennyire túl?

sose volt megizzadva,és nem is volt hideg semmije


2010. jan. 21. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért én a zokni helyett egy cérna harisnyát adnék rá, meg egy vékonyabb nadrágot.

A 2 éves fiam is hasonlóképp öltözik ha kimegyünk.

2010. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem öltözteted túl, ha nem reklamál, csak semmiből ne adj túl vastagot, mert a rétegesség a lényeg nem a vastagság.

Nálunk hosszú ujjú body+harisnya+zokni+nadrág+pulcsi+overall. És persze sapka, sál, kesztyű, lábzsák és takaró.

2010. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11 hósak vagyunk. Itthon Hosszúújjó body, naci, zokni. Sétára body, vastag pulcsi, vagy vékony, de akkor mellénykét is kap. Harisnya, vastagabb naci, overál, sapka, sál, kesztyű. A kocsi ki van bélelve pléddel, de egy vékonyabb plédre ráül, azt még ráhajtom. Lábzsák, ha kell akkor még egy takaró van nálunk. Ja és cipő.
2010. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Most megnyugodtam kicsit,hogy nem vagyok az a túlzó anyuka.Csak olyan fura,hogy más csak simán kiviszi.Igaz,nem látom,hogy mi van az overall alatt :-)))
2010. jan. 22. 08:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!