Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az 1 éves babátok napirendj...

Mi az 1 éves babátok napirendje, napi menüje?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

14 hónapos a kislányom.Azért leirom a napirendjét:

6.30 körül felkel és iszik babatejet aztán visszafekszik és alszunk még 9 óráig:)

9-9.30 körül reggelizünk azt eszi amit mi(szinte mindent)jó étvágyú

aztán játék és megyünk sétálni

13 óra ebéd itt is azt eszi amit mi,ha véletlenül nem eszik a miénkből akkor kap üvegeset

ebéd után alvás kb.2-3 óra ez néha változik

néha már sötétben ébred de azért még kimegyünk egy kicsit az udvarra

17-18 óra között uzsonna (kenyér-felvágott,kalács stb.)

nálunk a joghurt,puding és a gyümölcs általában desszertek vagy két étkezés között nasik

20 óra fürdés aztán tápszert iszik

20.30 lefekvés általában 10 perc alatt elalszik a saját szobájában és reggelig nem kel fel.(kivéve mikor fogzik)

Amúgy már 15 foga van.

2010. jan. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irok könnyű és gyors ételeket amiket főzni szoktam.(első válaszoló vagyok)
2010. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom 11 hónapos. Mostanában 8 körül ébred, szopizik, aztán néha még szundizunk kb. fél órát. Reggelizek - mostanában már őt is megkínálom (vajaskenyér, sajt, májkrém...) utána még szopizik.

11-fél 12 körül alvás. Utána ebéd. Külön főzök neki, de már egyre gyakrabban kapja azt, amit magunknak főzök.

Aztán megint játék, séta...

3 körül szopizik. 4-fél 5 körül megint szundi.

6-fél 7 között tejpép gyümivel v joghurt.

Fürdés után szopi(3/4 9 kb) és alvás (1/2 10 kb).


Nálatok mi a helyzet?


Első válaszoló! Ha nem gond neked, írhatnál recepteket - én sokszor bajban vagyok, h olyat főzzek, amit a Pici is ehet...

2010. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5-6 körül szopizik, alszunk még kb. 8-ig. 9 fele tízórai:kenyérfalatok, kifli, vajjal, sonkával,májassal, túróval, joghurt, kefír, piskótával, kölesgolyóval.

Játszunk, főzünk stb.10-11 fele alszik egyet. 12 fele ebéd:azt eszi amit mi, ha olyat főzök amit nem ehet még, akkor külön kap.séta, játék , alszik séta közben. 16 fele uzsi, az mint a tízórai, vagy krémtúró, túró rudi. 18 fele vacsi, ua. mint a tízórai, vagy a maradék ebéd. 20 fele cicizik és alszik.

2010. jan. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, lassan 14 hónapos a babám, most már csak 1-szer alszik nappal.

12 hónaposan ez volt a napirend:

7-kor ébredés reggelire tápszer

9:30-11-ig alvás, ezután 11-kor ebédre valami főzelék

utána séta, játék, stb.

14: joghurt vagy gyümülcs

14:30-16-ig alvás

17: joghurt vagy gyümölcs

játék, stb

19:30 fürdés

utána vacsira tápszer, majd szunya reggelig


13 hónapos korától napi 1-szer alszik, 12-14:30-ig, így egy kicsit változott a kajarend is. Most ébredés után eszi az ebédet, 11-kor és 17-kor gyümi vagy joghurt, a tápszer maradt reggelire és vacsira.

2010. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!