Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már járni tudó babának hol...

Már járni tudó babának hol tudok uszodába való papucsot vagy vizicipőt venni, amiben menni is tud?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 13:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Én sportboltban vettem neki rendes kis strandpapucsot, 16 hónapos a kisfiam, nagyon ügyesen megy benne. Igaz, hogy kicsit topog mint egy pingvin, de úgy néz ki, csak bohóckodik, mert ha nem figyel, akkor teljesen normálisan megy. :) Egyébként pedig csak itthon használja, mert az usziban hiába adjuk oda a papucsot, ott nem hajlandó menni benne, inkább az ölünkbe kéredzkedik... Kínaiban is lehet kapni műanyag, lyukacsos klumpát, annak még pánt is van a sarkán, de én nem kaptam, nem is volt időm sok boltban nézelődni. Egyébként is most télen nem nagyon van papucs, én is csodálkoztam, hogy nem gondolnak az uszodára, vagy akár otthoni használatra.
2010. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!