Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébiital szilvás jo székletrek...

Bébiital szilvás jo székletrekedésre? Mennyit itessak vele 1 nap, konnyebben tudjon kakilni?

Figyelt kérdés
én vagyok aki tegnap írta,hogy a babámnak már 6 napja nincs kaki.Vettem ezt az ital,mennyit adjak neki max?
2010. jan. 21. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha hat napja nincs akkor nyugodtan mind a 2dcl ha kéri.Mennyi idős?Nálunk beválik,bár én hamarab szoktam közbeavatkozni,és ugy 2-3napra is el tudom osztani,vizzel higitom.
2010. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szilvalét nem tudom, de elvileg jónak kell rá lennie. Nyugodtan megihatja a 2 dl-t.

Ha megissza, próbáld ki a sima kamillateát, nálunk az segített.

2010. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez vált be, illetve a szilvás bébiétel. Van is mindig itthon raktáron.
2010. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap volt a 6. napja,kamillatea,glicerinkúp és a szélcso segítségével lett neki 2-szer,de suru,ezért gondoltam,hogy itatnám ot,hogy konyebben legyen neki,mert nagyon megszenvedtuk.
2010. jan. 21. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!