Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Probléma lehet belőle?

Probléma lehet belőle?

Figyelt kérdés
Babám reggel köztünk alszik, és miután megszoptattam a feje a karomon marad. Azt használja "párnaként". Ha megpróbálom kihúzni a kezem, akkor felébred. Ez nyújt neki biztonságot
2010. jan. 21. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egész éjszaka alszik veletek,akkor nem baj.
2010. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak reggel, de a gerincének nem árthat, ha kb még fél órát így alszik?
2010. jan. 21. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem függ attól, hogy mennyi idős.Neked nem fájdulna meg a nyakad, vagy a hátad, ha egy arányaiban akkora párnával aludnál, mint neki a te karod?
2010. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp az a problémám, hogy nem tudom őt egy ideig letenni magamról. Amint a matracon a kis feje, észleli, és reklamál. Lassan 9 hónapos. Jelenleg "szeparálódunk", így sokat akar belőlem.
2010. jan. 26. 11:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz ettől! Az én gyerekem olyan kitekert pózokban alszik 1 órákat, hogy nem tudom, hogy bír egyáltalán megmozdulni utána. A kedvence, hogy ahogy ül a saját kinyújtott lábára teszi le a felsőtestét és úgy szundít egyet. Ha ki akarom húzni a lábait alóla akkor felébred, felül és megint felveszi azt a pózt.
2010. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ekkora baba már fészkelődne,ha nem lenne kényelmes neki:) semmi baja nem lesz.
2010. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Most már megnyugodtam.
2010. jan. 26. 13:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!