Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a vélemények a Brendonos...

Mik a vélemények a Brendonos Retrous babakocsiról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Retrus-ra gondolsz?

Ha igen, akkor tudok segíteni. Nekünk ilyen van, kölcsön kaptuk. Nagyon klassz! Nagy gumi kerekei vannak, bármilyen rázós úton, járdán simán elmegy. zúzottkövön is kipróbáltuk már! :-))

Könnyű összecsukni, szétnyitni. Nagy, tágas hely van benne a babának, nagy a kosara. Én nagyon szeretem, egyetlen hátránya, hogy lapra csukható, azaz csomagtartóba nehezen fér be, de ugyebár erre valók az ernyőkocsik.

2010. jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam. Kösz
2010. jan. 21. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is ilyen kocsink van, használtan vettük. Egyetlen gond van vele,hogy a téli plusz lábzsákot nem egyszerű feltenni rá. Egyébként szerintem újszülöttnek ideális, megfelelően zárt, könnyen ringatható és az sem válik hátrányára, hogy nem bolygókerekes.

2010. jan. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ugye ezt sportra is lehet állítani? Mert a lányom 10 hónapos és neki már úgy kell használni. Csak akarunk még egy babát és neki meg az újszülött része kell majd.
2010. jan. 22. 08:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, lehet sportra állítani.

A miénkre a lábzsákot is tök könnyű feltenni, lehet hogy nem ugyanolyan mint a 2. válaszolóé. (Első voltam.)

2010. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!