Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvan valakinek a Suttogo c....

Megvan valakinek a Suttogo c. könyv? Milyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Kölcsön kaptam, az első kötetét olvasom és nekem nagyon tetszik a módszere. Majd kiderül, a gyakorlatban, hogyan tudom alkalmazni.
2010. jan. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem megvan, nagyon jó a módszer. Szerencsére nem sok szükség volt rá, működött a "nevelés" anélkül is. De elolvastam, nagyon jó!!!
2010. jan. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is elolvastam. nagyon hasznos. valakinek bejön a módszer valakinek nem. én nagyon ajánlom
2010. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem megvan, nagyon jó, én az összes pocis barátnőmnek mondtam h olvassa el. sokmindent onnan tudtam meg, ami az ösztönökben nincs. mi az ő ajánlása szerint alszunk. mikor hazahoztuk a kisfiam a kórházból, le sem ért a feneke a kiságyba, üvöltött. most 4 hónapos, beteszem, picit simizem(de este még azt sem kell) és pár perc alatt elalszik.
2010. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3. gyerkőcnél elolvastam, kipróbáltam..nálunk nem jött be, ui. annyira belelovalta magát a fiam az ordításba, hogy hiába vettem fel, nem lehetett megnyugtatni, csak még jobban üvöltött..így aztán a picinél eszembe se jutott, hogy alkalmazzam. Nem minden gyereknél válik be, vannak "makacsabb", önérzetesebb babák, akik csak "bemérgelik" magukat aztán a végén jön az őrjöngés. Szerintem egyébként nem könyvből kell nevelni, gondozni egy kisgyereket, hanem az igényeire figyelve az ösztöneidre hallgatva...
2010. jan. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett, jók a módszerei, egyedül a felvesz-letesz az, ami nem jött be, mert ha belejön a kislányom a hisztibe, akkor a kezemben sem hagyja abba. A 4Ét azt használjuk, nem tudom, hogy ennek köszönhetem-e, de nálunk sose volt olyan, amit a könyvbe ír, hogy az újszülöttek anyukái délután négykor még pizsamában kócosan rohangálnak a lakásban.
2010. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is nagyon bejött mind a két gyereknél. A felvesz-letesz módszert nem alkalmaztam, mert nem kellett felvenni, csak bemenni és megsimogatni, mert sírás nálunk nem nagyon volt, csak inkább morgás. :D Olyankor mindig simogattam kicsit, mondtam neki, hogy anya itt van, nem kell félni, aludjon szépen. Aztán kimentem. Ha megint elkezdte megint bementem megnyugtatni. Ja és nálunk van egy zenetv az ágyon, ami halk babazenét játszik - képe is van, de azt nem használjuk - be lehet állítani, hogy hány percig zeéljen és elalvásál az megy neki.

A 4É az nagyon nagyon jó szerintem. Mind a két fiamnak 6 hetesen már napirendje volt - ők alakították maguknak kis segítséggel - és szintén 6 hetesen mind a kettő teljesen átaludta az éjszakát. :) Sokan nem szertik, de nálunk bevált, nagyon kiegyensúlyozottak a gyerekek és én is az vagyok. :)

Egy kipihet kisgyerekes anyuka. :)

2010. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!