Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőtököt hogy fagyasztod le?

Sütőtököt hogy fagyasztod le?

Figyelt kérdés
Nyersen? Ha nem, hogy készítsem el?
2010. jan. 21. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

szeleteld fel tenyérnyi darabokra, sütőben süsd meg, kapard ki a belét, majd forralt vízzel turmixold össze - így evésre kész


2 dl-nyi adagokban fagyaszd le - én egyszerűen nejlonzacskóba kanalazok egy evésre valót, és aznap reggel kiveszem olvadni, mikor azt akarom adni a babának

2010. jan. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak megsütöm kisebb darabokra vágva és folpackba csomagolom, mikor kihűlt. Zacskóba teszem az egészet, úgy rakom a hűtőbe. Persze így kiolvadás után kell még pürésíteni..
2010. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megsütöm,majd ha kihűlt lekaparom a héjáról,dobozba teszem,és ha kell turmixolom bármihez.
2010. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi megsütöttük, pépesítettük és jégkockatartóba simítottuk az egészet. Aztán amikor megfagyott, a kockákat kiszedtük a kockatartóból, zacskóba tettük és úgy tároljuk a fagyasztóban.
2010. jan. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!