Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitol feherebb masfel eves...

Mitol feherebb masfel eves lanyom foga a tovenel?

Figyelt kérdés
mintha lepedek lenne de nem az nem jon le
2010. jan. 21. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szuvas neki.Az én lányomnak is így kezdödött,utána barna folt lett neki,ami terjedt tovább.

Most hetente ecseteli a fogorvos.Pedig már akkor elvittem amikor még kis helyen volt neki,akkor az orvos nem csinált vele semmit.Ha már akkor elkezdte volna ecsetelni,akkor lehet hogy most nem lenne neki ilyen.

Vidd el fogorvoshoz.Az én lányom most 28hónapos.

2010. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 15 hónapos kisfiam foga is "foltos". A fehér több árnyalata is megjelenik rajta :-( Meg sárga lepedékes sokszor, azt olyan nehezen tudom lesikálni neki a kis fogkeféjével, nem nagyon engedi, pedig csak 6 foga van még. Remélem nem lesz gond!
2010. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Majdnem 17 hónapos a fiam. 1 éves volt kb. mikor észrevettük, hogy a foga tövénél, végig az ínye mellett fehér csík van. El is vittük gyerekorvoshoz is, meg fogorvoshoz is. A gyerekorvos ajánlott egy homeos szert, ami erősíti a csontokat, ha érdekel, leírom a nevét. A fogorvos megnézte, azt mondta kezd gyengülni a fogzománca, még nem vészes, de vigyázni kell rá, nehogy tovább romoljon. Azt ajánlotta vegyünk Elmex gyerekfogkrémet és azt az ujjammal dörzsöljem a fogára, hogy minél kevesebb kerüljön a pocijába. Mi azóta is ezt használjuk, szedi a tablettát, mégis elkezdett elszíneződni a foga. :( Már az egyiken olyan, mintha levált volna egy darab a fogzománcából. Így most megint megyünk fogorvoshoz... Nagyon el vagyok keseredve, mert tényleg nagyon vigyázunk a fogára, 1 éves koráig nem is evett semmi cukrosat, nem cumizott, nem cumisüvegezett, már azóta tisztítjuk a fogát, mióta kibújt az első! :(


Remélem ti nem jártok így!

2010. jan. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!