Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alig 8 hetes lányom szoptatás...

Alig 8 hetes lányom szoptatás alatt kb a 3. -4. percttől elkezd mindig sírni. Már 2. napja. Mitól van ez? Ma este meg sugárban hányt egyszer.

Figyelt kérdés
Felhívtam a védőnőt, holnap kijön hozzánk, szerinte csak túletettem. Járt már valaki hasonló helyzetben?
2010. jan. 20. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szopi közben nyugtalan lesz, majd sírni kezd, akkor levegőt nyelt, és meg kell büfiztetni. Ha nem teszed,akkor esetleg bukás lesz a vége, ami ijesztő, de egyáltalán nem veszélyes dolog.
2010. jan. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk így van 3 hetes kora óta, most 7 hetes. Szinte minden szopinál ez van, és nekünk a dokinő mondta, hogy a babák amikor elkezdenek szopizni akkor már kezdenek emészteni is. Én mindig ekkor megbizüfiztetem és eszünk tovább.2-3 perc múlva sírás újabb büfiztetés és ez így megy amíg meg nem eszi az adagját. Ez bizony hasfájás.Nekünk a szopi után szinte mindig abbahagyja a sírást, vergődést és elkezd rotyogtatni , ettől jobb kedve lesz. Ha már evés közen tud rotyogtatni akkor viszont szépen eszik tovább. 3 hós korára elmúlik de addig kitartás! Tudom nehéz és én is kiborulok néha, hogy az én babám nem megnyugszik a cicin (mint mások), hanem elkezd vergődni, sírni.
2010. jan. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen volt most egy 2 hete már elmúlt ez neki (3 hónapos múlt) furcsa mert a fiammal nem volt ilyesmi és nem tudtam elképzelni se mi baja lehet, de ugyanigy volt amit irtak előttem, le kellett venni a ciciről (vagyishát el is engedte magától) és büfiztetni 2-3 nagyot is büfizett és utána tudta csak folytatni. Így ezzel igaz hogy elhúzódott egy szopi mert 10-15 perc helyett 25-30 perc lett, viszont utána meg aludt 4 órát is akár.
2010. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9.25 ös vagyok még az lemaradt hogy ha nem büfiztettem közben akkor volt hogy evett tovább, de az össez tejcsiamit a levegőbuborékra nyelt rá, az hatalmas buki formájában távozott szopi után :(
2010. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a hasznos válaszokat! Szoktam büfiztetni, mégis nyekereg. Érdekes éjjeli szopinál nem büfiztetem és akkor nem sír... valóban hasfájósak vagyunk sajnos ez igaz
2010. jan. 21. 11:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!