Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kezd el sírni szoptatás...

Miért kezd el sírni szoptatás közben?

Figyelt kérdés
Hat hetes a lányom, és napi egy-két szoptatásnál azt csinálja, hogy kb 5 perc után elkezd sírni, vagy inkább ordítani, és nem hajlandó újra szopizni. Dajkálással egy idő után megnyugszik, de ha cicire akarom tenni, újra sír. Nem hasfájósan húzza fel a lábát, hanem inkább nyújtott lábbal hátra feszíti magát.
2010. szept. 6. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Büfiztesd meg, az a gond vele. Az én kisfiam is így csinált pár hetesen, megbüfiztettem, majd szopizott tovább.
2010. szept. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vagy lehet,hogy azért sír,mert kevés a tejed!


Nálam sajnos ez volt,és nagyon meglepődtem,ugyanis előtte pár nappal még szó szerint ömlött a tejem,és aztán mégis elapadt... :(


Amikor sír,próbáld meg fejni a melled!Nézd meg jön-e belőle,illetve mennyi jön.Az enyémből épp csak csordogált ...

2010. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha sokat szopik egyszerre akkor is megfájdul a hasa és nem akar többet enni,sok tejed van?
2010. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Büfiztsed meg.
2010. szept. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia,

Nálam is azért sírt a kisfiam, mert már kevés volt a tejem (elötte se volt túl sok). Mivel kellett már tápszeres kiegészítés, ezért valszeg megszokta, hogy cumisüvegből dől a "kaja", a cici meg csak csepeg és nem tetszett neki, hogy alig jön belőle.

Amúgy hasfájós is volt, és ő nyújtott lábbal feszítette magát hátra...

2010. szept. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nálunk is ez van és a pocakja fáj ilyenkor, vagyis nekünk sem húzza fel a lábát hanem kifelé megfeszül

tényleg a büfiztetés segíthet

2010. szept. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 hós lányom még a mai napig is csinálja néha... ilyenkor megbüfiztetem, és amikor megkönnyebbül, jöhet újra a cici :)))
2010. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mindig próbálom büfiztetni többféle testhelyzetben is, de csak ritkán sikerül. Gondoltam a fülfájásra is, mert azt olvastam, hogy evés közben a füle is el kezdhet fájni, ha be van gyulladva. Ez nem volt valakinek?
2010. szept. 7. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad fejni a melled,mikor sír??
2010. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!