Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, volt akit műtöttek...

Anyukák, volt akit műtöttek kicsi gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Ma közölte a doki, hogy jövőhét csütörtökön megműtik a térdem.Rendesen meglepődtem, habár várható volt, mert 10 éve húzom, de nem gondoltam volna, hogy ennyira gyorsan kell.Szerdán fekszek be és , ha minden igaz pénteken jöhetek haza, kisfiam 13 hónapos, addig anyukámnál lesz.

Viszont 2 hétig rá sem állhatok, annyira aggaszt, szegénykémnek, hogy mondjam el, hogy nem vehetem fel, stb...

Volt más is ebben, vagy hasonló helyzetben???


2010. jan. 20. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem ugyan nem ennyire kicsi gyerek mellett műtöttek,mert a 4 gyerekből a két legkisebb is már 3,5 éves volt akor.Viszont nekem hasi műtétem volt,ami miatt egyrészt elég kripli voltam:),másrészt nem emelhettem.Én elmondtam nekik hova megyek,meddig leszek,és mit csinálnak velem-persze az ő szintjükön-,borzongva csodálták a vágást a hasamon,bár a fiaim kicsit csalódtak,mert nagyobbra számítottak.:))Ráadásul kemóra járok,ami miatt előfordul,h rosszabbul vagyok,de nagyon jól megértenek mindent,és segítenek is ha kell.:)
2010. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!