Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak nincs 6 napja széklet...

Babámnak nincs 6 napja széklete, és már ma nem is eszik, hogy tudnák segíteni neki?

Figyelt kérdés
4,5 hos,az elobb szegény annyira sírt,hogy nemtudtam mit kezdeni vele,nyom,de nem jon ki neki.Egy kicsi kijott és nagyon suru zoldes,voros volt ugy nyomott,de 1 ora alatt sem jott ki neki tobb.Dél korul adtam neki cukros kamilla teát,attol lehetnek a gorcsei,vagy az hogy belesult a széklet?Már adtam most a sírás alatt glicerines kup darabkát is ,meg felnyomta elotte még szélcsovet is,de a szelek mennek neki,csak a kaki nem jon ki,most szegény elaludt a fáradságtol,meg a sok sírástol,hogy an segíthetnék még neki?Ja a kup után sem jott neki ki.Még szoptatom,de már megkezdtem a hozzátáplálást is,mert nencs mindig elég tejem.
2010. jan. 20. 16:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
őszibarack! Nálunk az mindég bejött, vagy sütőtök
2010. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha a kúp sem segít,hívd fel majd az orvosotokat.Az egyik barátunk kisfia 10 napig nem kakilt,majd végül megoldotta.

Hőmérőzés+ kúp


Sok sikert. Szegényt nagyon sajnálom

2010. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

A glicerines kúpnak hatnia kell! Nálunk ha 2 nap után nem volt kaki, akkor kapott egy felet (a 2 g felét). Ennek pár óra alatt lett hatása.

Ha szopizik, akkor próbálj Te is sok-sok folyadékot inni és sok rostos dolgot enni, ez átmegy az anyatejbe és neki is könnyebb lesz kakilni.

Nem eszel sok csokit?

Az én babám akkor nem kakilt 2 napig, ha több csokit ettem...:(

2010. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj az orvoshoz, mert ennyi idö után már nem fogja tudni rendesen kikakilni anélkül, hogy megsérülne a popsija.

Máskor még legkésöbb a második nap után adj neki gyümölcsöt meg több folyadékot.

2010. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Jaj szegénykém de sajnálom!

Igyál paradicsomlevet, az használ, de nem azonnal én a helyedben meghőmérőzném! Lehet sírni fog közben de muszáj lenne. Kúppal együtt talán könnyebb, bár én 4 nap után már hőmérőztem.

Ha nem vagy nyugodt hívdd fel a dokit!!

Írj, hogy mi zu!!

2010. jan. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Uveges barackot adhatok neki,csokit igaz hogy eszem,de 1-2 darabot,de ezek után még arrol is lefogok mondani,szegényt nagyon sajnállom,látnotok kellett volna ,hogyan nyomott és eredmény meg semmi,egészen beleizzadt.A kupot most szurtam nek ifel aztán még sírt egy darabig,most meg alszik,majd megírom,hogy segített e Koszonom a válaszokat.
2010. jan. 20. 16:28
 7/20 A kérdező kommentje:
A paradicsom nem jo,mert kipattog tole.
2010. jan. 20. 16:29
 8/20 anonim ***** válasza:

Szegényke!

Az én kisfiam már 1,5 nap után szenved, ha nincs kaki és két nap után kap egy fél kúpot. Igaz, eddig kb. 3x kellett kúpot adni. Ő is sokat szenvedett, erőlködött még az elején a kakival, meg hasfájós is volt. Szerencsére kinőtte ezeket mára! Még Ő is anyatejes, ezért én is próbálok figyelni a sok folyadékra és rostra, hogy jusson neki is!

Remélem ébredés után lesz egy nagy kaki, ha nem, akkor szerintem is hívd fel a dokit!

2010. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vidd orvoshoz.

Nekünk is volt ilyen bajunk levolac szirupot kaptunk rá (ez hashajtó recept nélkül kapható a patikában) és attól rendbe jött. 6 nap az már sok!!!

2010. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia!Mi pont tegnapelőtt jártunk így!

4 napig nem volt kaki és az 5. napon adtam neki fél glicerines kúpot!Rá 1 órára jött is a kaki,de nagy kínszenvedéssel,mert elég "nagy darab" kemény kaki volt!

Le kellett fognom a lábát,mert kifeszítette és próbálta visszatartani!Sajnos én sem tudom,hogy lehet már ilyenkor segíteni,de én azt fogom csinálni,hogyha 2 napig nincs kaki,akkor jó cukros kamillateát fogok vele itatni!Nekem ezt ajánlották!


Jobbulást a picidnek és mihamarabb jöjjön ki az a a kaki!:)

14hós kislány anyukája!

2010. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!