Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beszéd megindulásának segítésé...

Beszéd megindulásának segítésére milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés
15 hónapos a kislányom. kb fél évvel ezelőtt már mondta, hogy papa,baba,mama,apa. Csak úgy a vakvilágba. Aztán abbahagyta, és azóta csak gagyog időnként. Olvasni nem tudok neki, mert kiveszi a kezemből a könyvet és lapozgatja (kiskora óta ezt csinálja). Olyan könyvet keresnék mint pl az első szavaim, de amiben minden van (állat, tárgy, szin, gyümölcs stb.)ugyanis azokat időnként hagyja, hogy mutogasam és rám néz, hogy mit mondok. Tudtok segíteni? Mindenki nyugtat, de valahogy nem tudok megnyugodni. Amugy minden megért és idehozza amit kérek.
2010. jan. 20. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a tescoban láttam ilyen kis keménylapos könyveket, voltak állatosak (én olyat vettem), az a cime, hogy babaszemmel, tanit a természet. De láttam többfélét is, pl.szinek a természetben, formák a természetben, számok a természetben, minták a természetben. Nem tudom, hogy ilyenre gondoltál e?
2010. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de félig segítettél. Ilyet csak ami egyben van, hogy ne kelljen 10-et venni. Anno láttam ilyet, csak akkor gyerek még tervben sem volt, ajándékba néztem. Most meg sehol sem találok (még libriben sem).
2010. jan. 20. 20:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az Alexandrában rémlik, hogy a karácsonyi ajándékvásárláskor a kezembe akadt valami hasonló, csak sajnos nem emlékszem pontosan a címre. Színek, számok biztosan voltak benne. Ott is próbáld megnézni, ha esetleg itt még nem nézted.
2010. jan. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!