Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vizet adtok 1 ev...

Milyen vizet adtok 1 ev koruli babatoknak?

Figyelt kérdés
Csapvizet forralva vagy siman, szensavmentes asvanyvizet vagy babavizet?
2010. jan. 20. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sima csapvizet.

Bár azt nem issza meg, igy teát.

2010. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Es milyen teat? Babaknak valo teat vagy amit mi is iszunk felnottek, mondjuk gyumolcsteat? Koszi.
2010. jan. 20. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy szénsavmentes ásványvizet adhatok neki. Szerencsére szereti. Sajnos nálunk a csapvíz borzasztó vegyszerízű, azt nem merem neki adni még forralva sem. Mi sem nagyon isszuk. Egy anyagi csőd az ásványvíz, nálunk heti 20 liter fogy. Felháborító, hogy a csapvíz ihatatlan.
2010. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon klóros a víz, úgyhogy csak Óbudai babavizet kap. Teának meg gyümölcsteát, amiben tényleg csak gyümölcs van (Lipton)
2010. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ásványvizet: Szentkirályit. Annak nem olyan magas az ásványianyag tartalma. Ha esetleg nincs, akkor más ásványvizet.
2010. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én forralt csapvizet adok, vagy olyan szénsavmentes ásványvizet, amelyiken fel van tüntetve, hogy adható babáknak.
2010. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a vizet még forralom,vizforralóban.Inni nem issza meg,ezért 100%os gyümilét higitva,vagy a pickwick gyerekteát izesités nélkül
2010. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sima csapvizet.Bementem az ANTSZ-hez és bevizsgáltattam a csapvizünket,hogy adhatom-e a gyerekemnek.7000ft-ba került,de legalább nyugodt vagyok és nem kell baba víz után szaladgálni.Azóta mi is csapvizet iszunk.Eddig csak palackos ásványvizet ittunk.
2010. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Első: Igen nálunk is jó a viz minsősége igy bátran adom.

Teáből a hipp baba instant tea jött be, ill. a gyümilevek higitva.

A gyerek pickwik teát nem szereti.

2010. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csapvizet adok neki és ha azt akarom, hogy sokat igyon (pl mert lázas), akkor a dm-ben kapható alnatura márkájú gyerekteát vagy olyan gyümölcsteát ami nem fekete teából van. Próbáltam neki betegség esetén gyümölcslevet adni, azt hiszem hippes volt de nem itta meg.
2010. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!