Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnak a gasztroeneroló...

Mit csinálnak a gasztroenerológián ha kislányomnál tejallergiát vizsgálnak?

Figyelt kérdés

Ekcémával született ezért kell a vizsgálat.

Mit fognak csinálni vele?

Többször kell majd menni?

Aki már járt ilyen vizsgálaton tegye meg,hogy ír!

Előre is köszönöm.


2010. jan. 20. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős?


várt fognak venni, és abból mutatják ki.

be is kell feküdni?

2010. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekérdezek, de az én kisfiamnak is veleszületett ekcémája van, de minket nem küldtek ilyen vizsgálatra. Vagy ezt Te kérted?
2010. jan. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha bebizonyosodik az allergia akkor többször kell majd menni.

Mi egy hónapja voltunk, be is kellett feküdnünk (bár Hál istennek csak 1 napra), ott ellenőrizték a székletét és vért vettek illetve megbezséltük a diétát, amit nekem kell tartani (mivel még szoptatom). Most feb-ban újra kell mennünk kontrolra.

2010. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Befeküdnünk(még)nem kell.

Második válaszoló:Teljes testre kiterjedő ekcémával született(most teljesen rendben van már a bőre)és hörgőszűkülete is van a picikémnek.Szoptatni nem tudtam,speciális tápszert kapunk kb.2 hónapos kora óta(Milupa Pepti).A gyerekorvos ajánlotta a vizsgálatot inkább az ekcéma miatt,mondván nehogy valami heves reakció legyen a tejtől.Állítólag itt steril körülmények között itatnak vele tejet.Ha továbbra is kell a tápszer csak gasztroenterológusi szakvéleménnyel írhatja fel 1.éves kor után a háziorvos.

2010. jan. 20. 19:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy válaszoltál a kérdésemre!

Remélem, minden rendben lesz a babáddal!

2010. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!