Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok F. P. zenélő...

Tapasztalatok F. P. zenélő tanulószékről?

Figyelt kérdés
Kisfiam 1 éves szülinapjára szeretném ezt ajándékozni.Azokat kérdezem akiknek van ilyen.Szereti a babátok?Hányéves kortól játszanak vele?
2010. jan. 20. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is az első szülinapra kaptuk. Végülis szereti a kisfiam. Persze egyik dalt sem hallgatjuk végig. Csapkodja a lámpát rajta, tekergeti az órát, feláll a székre. Nem rossz, bár én ennyi pénzért nem vettem volna meg, anyóséktól kapta.
2010. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is kaptuk.

Most igy utólag azt mondom valóban nem éri meg. Kislányom elég korán elkezdett már járni igy 9 hónapos kora után oda is adtam neki.

Egyáltalán nem érdekli.Már kiraktam a kisházába az udvarra és néha beleül.Ami nálunk bejött az a fp tanuló asztal.Azt a mai napig nyúzza:) (16 hónapos)

2010. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%
Barátnőm fiának van, eleinte még nyomkodta, beleült, aztán kb. 2 hét után ráunt...én biztosan nem vennék a kislányomnak..énekelni, mondókázni én is tudok és az sokkal intimebb, mint egy műanyag szék..főleg ennyi pénzért...szerintem annyi olyan funkciója van ezeknek a játékoknak (Ábc éneklés, betűk, számok),amikre a piciknek nincs szükségük, főleg az, hogy elénekli, felsorolja a betűket, számokat, semmit sem ér..ettől még nem fogja a gyerek azok értelmét tudni...
2010. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%

Annyi pénzért, amennyit elkérnek érte, egy zsáknyi értelmesebb, hasznosabb, élvezetesebb jáékot lehet venni.

A 4 éves lányom az 1 éves szülinapjára egy nagy pöttyös labdát, egy faxilofont és egy lökdösős motort kapott. A motort már kinőtte, de le van harcolva rendesen. A xilofonnal és labdával a mai napig játszik.


Az ilyen jó nevű csodajátékok, amikkel annyit lehet csinálni, hogy megnyomnak rajza egy gombot és zenél, villog, kb. két napig érdekesek. De leginkább arra jók, hogy lehúzzák anyagilag a szülőket.

2010. jan. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!