Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Na most akkor mi állhat a...

Na most akkor mi állhat a háttérben? Ugy ez már nem lesz rendszeres?

Figyelt kérdés
Kislányom 2napja velem alszik. 7hós. Jön a foga is és szürcsög,de semmi nem jön az orrából. Nem kapott levetőt se,csak szájon keresztül. Én meg vagyok fázva. Este ha leteszem és eljövök,ordít. Kézben alszik el. Idáig mindig elaludt egyedül. Ugye ez már nem lesz rendszeres?
2010. jan. 20. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
mint írod, jön a foga, ilyenkor általában nyűgösebbek a babák, hiszen fájhat a fogzás (azért írtam így, mert nem minden gyereket visel meg). A szörcsögés amiatt is lehet, mert a fogzás miatt gyengébb az immunrendszer, könnyebben elkaphat bármit. Használj orrspayt, az segít tisztítani az orrát és szívd ki, ha már feloldódott. Nagyon jó a homeós Euphorbium és a különféle tengervizes orrspay-k is.
2010. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
talán nem, 1-2 nap mulva probáld le-le rakni, v. nappali alvásnál.
2010. jan. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!