Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5éves babatokat még mindig...

1,5éves babatokat még mindig minden nap fürdetitek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen! Miért? Mi magunk is minden nap fürdünk...
2010. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen, a születése óta mindennap fürdik.egy napot se hagytunk ki.
2010. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jó játék is egyben, miért hagynám ki? Szeret nagyon fürdeni, akkor ordit, ha kiveszem a kádból.
2010. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden nap fürdetünk, egyszer-kétszer kimaradt amikor nagyon bealudta az idejét pici baba korában. Nyugat-Európában amúgy van olyan ország, ahol a szakemberek (orvos, védőnő) 3 naponta ajánlják..
2010. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen valami ilyesmi végett kérdeztem.Hallotam h nem mindenki fürdeti minden nap.Kivancsi voltam az átlagra.Egybként énis minden este fürdetem.És igen OOOrdit ha ki kell jönni:)Várom még a válaszokat.
2010. jan. 20. 12:55
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálunk az első két babám (fiúk) nem szerették a fürdést, így őket kétnaponta fürdettük, míg kicsik voltak. A kisebbiknek ráadásul olyan a bőre, mint az enyém, írtóra kiszárítja a csapvíz, ezért is. Mára óvodások, együtt fürdenek, és imádják, úgyhogy természetesen naponta fürdünk. A legkisebb (7 hós lesz, lány) nagyon szereti a pancsit, ezért ő a kezdetektől mindennap fürdik.

A gyerek igényeihez kell igazítani, sztem semmi bajuk sem lesz pláne kiskorban, ha nem fürdenek minden nap. :-)

2010. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért kell fürdetni őket naponta, mert koszosak! (bár néha...) Hanem azért, hogy meglegyen az esti rutin, ez is a napirend része. Nálunk tiszta dili a gyerek, ha véletlenül valamiért felborul az esti rend.
2010. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is mindennap fürdetem a picit is és a nagyok is naponta fürdenek. Unokahúgom amerikai közösségben él itt Mo-n és ő mesélte, hogy rá is furcsán néztek, hogy mindennap fürdeti a gyerkőceit...
2010. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az esti rutin megoldható anélkül is, ha nem fürdik mindennap a gyerek..akkor másféle szokásrendet fog megszokni, neki ez lesz a rutin...
2010. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Minden nap, de nem használok fürdetőt. Habár gondolkodtam már, hogy főleg most télen nem kellene, mert ekcémás és szárítja a bőrét nagyon. Én sem fürdöm csak 2 naponta /nem vagyok igénytelen nem azért, mostakszom helyette/, nekem is retteneesen szárítja a csapvíz a bőröm, hiába kenem bármivel olyan, mint a sivatag...
2010. jan. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!