Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meggyet mivel adhatom fél...

Meggyet mivel adhatom fél éves babámnak?

Figyelt kérdés
Egyszer már kapott üresen, de utálta, most megint meg szeretném próbálni, keverni valamivel, hátha úgy megeszi.
2010. jan. 20. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Gesztenyével nagyon finom, de én szoktam krémtúróba, joghurtba is rakni, adom néha banánnal vagy más gyümivel. Igaz, az én kisfiam magában is imádja!
2010. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont a mai tízórai volt: meggy almával, babakeksszel. Az én lányom már 8 hónapos, ezért a babakeksz, adhatod anélkül is, ha még vársz a glutén bevezetésével. Mondjuk keksz helyett lehet rizzsel.

Fincsi.

2010. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. jan. 20. 11:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Rizspépel, banánnal(ha adsz már neki, van aki nem ad), őszibarackkal Én amikor 7 hónapos volt a babáém ,csináltam neki natúr rizsplyhet meggyel és anyatejjel. (tejberizs végül is)

Belerakhatod valamilyen tejpépbe is esetleg.

2010. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
neked is köszi! bocsánat félrenyomtam az értékelést a középsőre ment, mert a fiam itt ficereg a kezemben :(
2010. jan. 20. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:

SZia,én meggymártást szoktam csinálni,és imádja a lányom!Teszek a meggyhez krumplit,kis főzőlével,kis banáncsücsköt,hogy ne legyen savanyú,és nekünk ez az ebéd!Ja,most már husit is szoktam hozzá tenni!

De egy édesebb almával,benánnal is finom!

Én néha a gyümölcsös bébiételt is fel szoktam tuningolni vele!

Később,ha már ehet babát túró,abba is jó!

Remélem segítettem!

Szép napot!

2010. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs,banánnal, babád-elgépeltem az előbb!

Ja és kimaradt,hogy botmixerrel pürésítem,de gondolom enélkül is tudtad!

2010. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!