Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vendégségbe megyünk az unokate...

Vendégségbe megyünk az unokatesómékhoz. Mit vegyek a 2 éves kisfiának?

Figyelt kérdés
Ők amikor én megszültem vagy 10e Ft értékben hoztak ajándékot a gyereknek. Nagyon jól állnak, anyagilag. Én csak halogatom, halogatom a látogatást, mert nincs max 5 ezrem ajándékra. Mit vegyek? Nagyon ciki, ha csak ennyit tudok ajándékra szánni?
2010. jan. 20. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem ciki,

nem Te tehetsz róla,hogy nem úgy állsz anyagilag,mint Ők!

Különben is ajándék lónak ne nézd a fogát!

+ a szándék a fontos...

Mik érdeklik a kisfiút?

2010. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha jól állnak anyagilag és rég voltál náluk, tehát nem vagy képben, hogy mi az ami van nekik, vagy mi az ami a kisfiút érdekli, akkor nem lehetsz benne biztos, hogy mi a jó.

Én így tennék:

vennék valami könyvet, ami kb 2,5 éves korúaknak való, és vinnék gyümölcsöt, esetleg valami édességet, ha nem ellenzed és tudod, hogy a szülők sem ellenzik. A kaja úgyis elfogy, ha meg a könyv nagyobbaknak való, akkor van rá esély, hogy még nincs neki.

Szerintem nagyon jó a

FORGASD A KORONGOT...TALÁLD MEG A kiskutyát/ nyuszit/ kisegert stb sorozat, és 1000 ft körül van.

Mondjuk ez is lutri, mert az én kislányom az első szülinapjára kapta ezeket a könyveket, szóval nem a 2.-ra, de most 21 hónapos és úgy érzem jobban le tudja kötni....

2010. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Vegyél neki mesekönyvet, szerintem az olyan szép ajándék.
2010. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mondjuk szerintem ők nem gondolják, hogy ilyen csórók vagyunk. A mesekönyv szerintem is jó ötlet, mert mondták, hogy soha nem néz tv-t a gyerek csak mesekönyvből olvasnak neki.
2010. jan. 20. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!