Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól tettem, hogy nem erőltette...

Jól tettem, hogy nem erőltettem a bilire?

Figyelt kérdés

Kislányom most gyakorolgatja a bilibe való pisilést.

Ma szólt hogy kaki rajzolás közben,és láttam hogy erőlködik.Gyorsan vittem a bilit és kértem hogy akkor üljön rá,levetkőzünk.Pisilésnél mindig szó nélkül ráül,de most el kezdett sírni hogy rajzol és nem akar bilire ülni.

Aztán így végül is nem erőltettem,bár igaz ez nem olyan erőltetés lett volna hisz nem azt akartam hogy márpedig most kakilni kell,hanem hogy a rajzolás megvárja,,de nem tudom jól csináltam-e végül is?


2010. jan. 20. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem jól tetted. Minek utáltatnád meg vele a bilit? Az is haladás, hogy szólt. Majd még alakul.
2010. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted,nem szabad erőltetni.Ha már stabilan szobatiszta,akkor már rá lehet szólni,h menjen pisilni,vagy kicsit hagyja félbe a rajzolást ha kakilnia kell,de ilyenkor még nem kell.
2010. jan. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
18 hónapos
2010. jan. 20. 11:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!