Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki, s mit szokott sütni a...

Ki, s mit szokott sütni a picijének?

Figyelt kérdés
Kisfiam másfél éves,s egész nap rágcsálna mindent.Szeretnék neki olyan sütit adni amiben nincs semmi káros.van valakinek kipróbált,s bevált receptje??Előre is köszönöm.
2010. jan. 19. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
sütni nincs időm, és eszembe sem jutna emiatt. akkor inkább adj neki kukacot, vagy száraz rizsfelfujtat, hamlettet, ropit...
2010. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én muffint szoktam. gyors és egyszerű, de persze leginkább frissen eszi. akkor viszont alig bírja kivárni, míg lehül kicsit.

sósak közül pogácsát szoktam, kelt tésztásat is és krumplisat is, mindkettőt nagyon szereti.

2010. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Arra az esetre, ha rágcsálhatnékja van én szoktam otthon tartani gabonapelyhet. Kakaósat vagy naturt, ezt úgy eszi csak simán szárazon, tej nélkül.
2010. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha sütök kelt tésztából kakaóscsigát vagy lekvárosbuktát.Amúgy rágcszni kukacot szokott gyümölcsös ízesítésű kukoricagolyók. vagy a jó reggelt kekszet, háztartási kekszet.

De anyum szokott sajtos pogácsát és lekváros, mákos kiflit sütni neki.

2010. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én általában 2 naponta sütök és ami eszembe jut, mindent. Hétvégén amerikai fánkkarikákat csokiöntetes és fahéjjas porcukorrost is, ma túróslepény...
2010. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,ebből már tudok válogatni!!:))
2010. jan. 20. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!