Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami bűzlik, de szó szerint....

Valami bűzlik, de szó szerint. Belső bajok lehetnek?

Figyelt kérdés
8 hetes kisfiam tegnap óta minden egyes szopi közben összecsinálja magát. Eddig nem volt ilyen szokása. Szép mustársárga, mint eddig is... De vizesebb és rettenetesen büdös. Ismeritek a jellegzetes babakaki szagot, nem kell bemutatnom, szerintem egyáltalán nem büdös. De ennek szinte "felnőtt-széklet" szaga van... Tegnap nem ettem semmi különlegeset, a szokásos ételeket eszem, amiket eddig is, ő virul, nevet, normális mennyiséget és normális időközönként szopik... Mi a fene lehet a kisfiammal?
2010. jan. 19. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is így kezdődött, tejfehérje allergiát mutattak ki as kislányomnál 6 hetesen. Szerintem vidd el a kakiját a dokinak.
2010. jan. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vírus is okozhatja, a kisfiamnál is volt ilyen, amikor még csak szopizott. Hívd fel a dokit, ő megmondja, hogy meg akarja-e vizsgálni. A fiamnál pár napig tartott, nem kaptunk gyógyszereket, szopizott tovább igény szerint, de közben megnézte a doki, hogy mennyire van kiszáradva.
2010. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!