Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj a 10hetes babám 4óránként...

Baj a 10hetes babám 4óránként eszik? Tápszeres, mondjuk akkor bever 160ml-t

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én igény szerint etettem.2 hónaposan volt,hogy fel se ébredt éjszaka enni,ilyenkor soha nem ébresztettem. Evett akkor amikor éhes volt.

2010. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom is akkor evett ha éhes volt.Volt olyan hogy 2 óránként volt olyan hogy 4 óránként, 6 hetes kora után fel sem kelt enni éjjel, csak este 10-kor evett utoljára, utánna legközelebb reggel 6-kor.Ne akarj rendszert tartani még nála, akkor egyen ha éhes.

2010. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor ne ragaszkodjak mondjuk a 3órás etetéshez?? kipróbálom hogy ő szabályozzon:D:D köszönöm
2010. jan. 19. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is így evett ennyi idősen. Szóval ne aggódj, ő tudja mikor és mennyit kell enni :)
2010. jan. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem baj :) Majd Ő jelez, ha éhes, nyugi. Biztos tudni fogod, mikor nyekereg úgy :)

Addig meg hagyd. Nehogy túletesd :)

2010. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem a gyerekorvos már 3 hetes korában mondta, hogy elég neki a napi 6 étkezés, vagyis 4 óránként (akkor azt hiszem 4 kg volt, a súlya alapján mondta)

a 160 ml nagyon jó étvágyra vall, az biztos elég neki 4 órára! :)

2010. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!