Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam? 7hetes a...

Hogy csináljam? 7hetes a kisfiam, /tápszeres,130ml-t eszik már,6x /4óránként evett, szépen aludt etetések között.1hete már vissza estünk 3óránkéntire, ma meg már szinte másfél-2óránként "éhes".

Figyelt kérdés
persze nem is eszi meg az adagját ilyenkor, csak mondjuk a felét.tudom, hogy nekünk is vannak különböző napjaink mikor többett vagyunk éhesek vagy kevésbé van étvágyunk, de 5hétig minden olyan jól ment.hagyjam "éhezni", hogy legalább a 3óra legyen meg?de nagyon sír.teát adok közbe, de nem bizonyúl elégnek.
2008. szept. 14. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem próbálj meg többet adni neki egy-egy étkezésre, hogy kihúzza legalább 2,5 óráig. Ez tápszeres babánál érdekes, mert nem jó túl gyakran etetni, mivel a tápszer nehezebben emésztődik és ha ráetetsz, könnyebben megfájdul a pocija. Lehet, ezt csak pár napig csinálja, mert épp fejlődési ugrása van. Próbáld több kajával kihúzni. De ne éheztesd! 4 hós kislány anyukája.
2008. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! 4 hetes a kislányom, és ő is ezt "követte" el! Már 4 óráztunk egy pár napot (kezdtünk beállni), és utána visszaesett. Akkor jött ez a fránya front. Legalábis nekünk betette az ajtót az etetések végett! Éjszaka a legrosszabb... Az orvosunk annyit mondott, hogy adjuk éjszakára többet neki.

Én a napközbeni kevés adagokkal azt tettem, hogy nem adtam neki teát kaja előtt egy órával(mert az is csak telíti a gyomrocskáját). Ki ringatás, és ha szerencsém volt, el is aludt. Ha nem, akkor sírt. De sikerült a legalább 3 órát kiküzdeni. Ja, és alapos büfi, és máris fért neki még kajcsi.

Sok sikert

2008. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!