Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom nagyon rosszul...

A kislányom nagyon rosszul alszik. Van igy más anyuka is?

Figyelt kérdés
8 hos kislányom nagyon soszor felébred szopizik vagy teát iszik aztán visszaalszik. Lehet hogy már nem elég este a tejem és azért ébred majdnem oránként?
2010. jan. 19. 09:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem azért kel sűrübben, az én lányom már 1 éves, de van hogy még mindig 4-5x is kel.Sok oka lehet: fogacska utban van kifelé, szeparációs szorongás (ellenőriz megvagy e még),megzavarja valami és erre ébred fel stb.

Próbáld egy kis simivel, ringatásal visszaaltatni, mert ha minden alkalommal szopizik lehet hogy később azért fog ébredni, mert megszokta hogy így alszik vissza.Sajnos nálunk ez a helyzet.

2010. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy a fogacskája, vagy sajnos kialakult ez a rossz szokása... A foggal nem nagyon tudsz mit kezdeni, esetleg homeopátiás szereket használhattok, a rossz szokásról (szerintem ez a valószínűbb, ha kis víztől visszaalszik, mert ha a foga fájna, akkor attól nem múlna el, nálunk legalábbis utána is ordított) szóval arról le lehet szoktatni kőkemény szigorral. Nem veszed fel ha sír. Én kipróbáltam végső elkeseredésemben 6 hós korában, 3 napig 10-20 percig sírt amikor felébredt, aztán szépen visszaaludt magától, azóta nem kel fel éjjel, és mindannyian kialusszuk magunkat! :))
2010. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!