Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Huggies 3-as pelus mekkora a...

Huggies 3-as pelus mekkora a Pampers 3-as és Babylove (DM) 3-as pelushoz képest?

Figyelt kérdés
Kisebb? Nagyobb?
2010. jan. 19. 08:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egy kicsit nagyobb.

5 hónapos anyuka

2010. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Tehát a Pampers-nél és a Babylove-nál is nagyobb egy kicsit?

Az jó lenne! :)

Szintén 5 hónapos Anyuka :)

2010. jan. 19. 08:57
 3/9 anonim ***** válasza:
4 hós a fiam. Nekünk kaki kifolyás problémáink voltak a 3as Pemperssel. Vettünk 3as Huggiest. Tényleg nagyobb, bár sajnos néha ebből is kifolyik. A Babylove-ot nem ismerem.
2010. jan. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont tegnap vettem Huggies-t a Pampers 3 helyett és tényleg nagyobb egy picit. A súlyhatár is más rajta (a felirat szerint) a Pampers 4-9 kg, a Huggies 5-9 kg-ig jó. A Babylove pelust nem ismerem, még nem vettem.

3,5 hós baba anyukája

2010. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi anyukák! :)
2010. jan. 19. 09:36
 6/9 anonim ***** válasza:

első vgayok

szerintem a babylove-nál is nagyobb egy kicsit. Én szeretem. Általában ezt a kettőt használom, bár most kaptam az új pamperst ami iszonyat jó, de iszonyat drága

szia

2010. jan. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én most néztem meg neked, de szerintem a Pampers nagyobb a Huggies-hoz képest. Hogy kinek mi a jobb ezt tényleg ki kell tapasztalni, mert én pl. alig várom hogy a Huggies elfogyjon, mert nekünk nincs olyan nap hogy ne folyna ki vagy a pisi, vagy a kaki belőle.

Ja és kisfiam van.

2010. jan. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Huggisnak feljebb ér a dereka, egy picit nagyobb a Pampersnél, én is most váltottam.
2010. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi.

most vettem egy nagy csomagot, ránézésre jó. mindjárt cserélek is pelust. :)

2010. jan. 19. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!