Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném kipróbálni a Tesco-s...

Szeretném kipróbálni a Tesco-s pelenkát. De vannak fenntartásaim. Az ugye nincsen ráírva, hogy "Tesco gazdaságos"? Melyik más pelushoz hasonlítható a minősége?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én vettem és kipróbáltam,aztán itt a gyakorin el is ajándékoztam!

Nekünk nem vált be,a lila színű.

Maradunk a liberonál.de nagyon drága.

2009. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A tesco-s színes pelus nagyon jó szerintem,most az ára is szuper.Hasonlít a minősége a liberóhoz,de hasonló a rossmannos pelenka a babydream is.Nekem még a lidl-is toujours is hasonló minőség.Mindig azt veszem ezek közül amelyik éppen akciós.
2009. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok.A tescó gazdaságos viszont nagyon sz@r.
2009. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kicsit vékonyabb, mint a Libero, vagy a Babydream, de nem folyik ki belőle semmi nálunk. Pedig éjjel 11-12 órát van a lányomon.

Szerintem nagyon jó, és most tényleg olcsó is.

A gazdaságost nem próbáltam, de nem is szeretném! :)

2009. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan pelust látsz, amire az van írva, hogy TESCO VALUE, akkor rohanj, nehogy levedd a polcról, mert többé be sem mész a Tescoba!!!


Olyan az a pelus, mintha a tescos szatyrot húznád a gyerek fenekére!

Zizeg, mint egy zacskó!!!


A lila színű Tescos pelust vedd, azon nincs rajta, hogy gazdaságos, az a "színes" fantázianevű termékcsoport tagja.


Szerintem jó, mi most feltankoltunk belőle!


Vékony, mint a Pampers, még a "színeiben" is az van leutánozva, én nagyon szeretem, de ahány gyerek, annyiféle pelus a nyerő...

2009. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Kriszta66 ***** válasza:
Az elsö ironak probáld ki a HUGGIEST nekünk nagyon jó szerintem van olyan mint a LIBERO . Mi is liberot használtunk elötte de az nagyon drága lett . A tescosat mi is kiprobáltuk de nem volt jó.
2009. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kisfiam van, hol jól tartja a pisit-kakit a színes tescos pelenka, hol olyan, mintha elfelejtettem volna bepelenkázni! Érdekes! Szerintem próbáld ki, ha nem tetszik, max. többet nem veszel!
2009. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mi is kipróbáltuk min2t. a gazdaságos kritikán aluli. a színes is szar szerintem. nekünk nem jött be. rendesen rá sem lehetett adni a fiamra, a rágasztócsík hol ragadt, hol nem, szóval nekünk nagyon nem... de most a tescoban a huggies is akciós, mi is azt vettünk, az tényleg rendben van:)
2009. júl. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mekkora méretű kell neked? 4+ 10- 20 kg jó használunk én szívesen küldök neked egyet kipróbálásra!

2009. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk nem vált be a tescos lila pelus. Nagyon rossz!

Mi Rossman és DM pelenkát használunk, ez a 2 a nyerő!

2009. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!