Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babám rossz evő,...

4,5 hónapos babám rossz evő, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tápszeres baba és délelőtt egy étkezést kihagy. A napunk a következőképpen néz ki:

6-7: 150ml

12-13: 120ml

17: 120ml

21: 240ml

A tízórai kimarad nála, van hogy délelőtt 6-7 órán keresztül nem eszik, hiába kínálom. Egyébként a súlya rendben van (7,3kg, 68cm). Más baba is csinál ilyet?


2010. jan. 19. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk most a reggeli maradt ki.Ez előfordul.Nem erőltetem,mert amúgy jó kedvű,jó étvágyú,szépen fejlődik.

5 hós 7100g,71cm.

A te babád is szépen hízik :-D

2010. jan. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez ugyan nem egy rossz evő baba napi kajája, nem tudom, szerinted mi lenne itt a gond?

Én ugyan délután inkább besűríteném neki az étkezéseket (12, 3, 6,9 órakor),hogy este ne olyan nagy adagot egyen egyben, de ennyi... Az enyéim ugyanígy ették az anyatejet, csak ők 8-9 közt keltek, a többi stimmelt, a javasolt sűrűbb étkezéssel délután-estefelé.

2010. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!