Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hete szültem, tegnap kiesett...

2 hete szültem, tegnap kiesett egy varrás, azaz egy cérna. Akkor gyogyul a gátseb? de esténként még mindig csip, viszket? Az összes cérna kifog esni? Igy már nem nyilhat szét?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 08:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szétnyílni biztosan nem fog. Még 1-2 hétig tapasztalni fogod ahogy távoznak a varratok. A viszketés a seb gyógyulásának a jele.
2010. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fog szétnyílni :))) Én a kórházban megcsúsztam rögtön varratszedés után...szó szerint szétcsúsztak a lábaim...akkor se nyílt szét :))) A varratokat elvágták és most a szervezeted kilöki az idegen anyagot, mert gyógyul a seb. A viszketés valóban a gyógyulás jele.
2010. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is megijedtem,mert nekem már 3. nap potyogtak.Mire hazajöttem,már nem volt varratom.Gyógyul.
2010. jan. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is 2 hete szültem :) Nekem a varratokat még a kórházban kiszedték (nem volt túl jó érzés) és nem nyílt szét.

Bocsi, hogy megkérdezem....de: a te sebed is duzzadt még? Vagy nem is tudom, milyen? Kicsit kemény is, főleg ott, ahol bevarrták a végét.

2010. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg majdnem 5 hét mulva potyogott ki az első (az első szeretkezés alkalmával szülés után), aztán még három alkalommal (többi szeretkezés után). :-))) 10 napos volt a lányom, azt hittem vissza kell mennem, mert úgy fájt, mintha ki akarnák szakítani a belsőmet lefele. MÁsnapra meg teljesen elmúlt és onnan tudtam ülni is rendesen. Ha viszket, akkor tuti gyógyul.
2010. jan. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
igen duzzadt a sebem eléggé.de mitöl csip?
2010. jan. 19. 09:59
 7/7 hannababa válasza:
Gyogyul a sebed! Én is kett hete szültem nekem is duzadt es kemény!
2012. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!