Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 ha oltást mire kapják?

15 ha oltást mire kapják?

Figyelt kérdés
folyik a kislányom orra.holnap oltásra kell vinnem .vigyem?
2010. jan. 19. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ha beteg a babád akkor hívd fel a dokit hogy mi legyen, nem mindegyik adja be ilyen esetben, orvosa válogatja.

2010. jan. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vinném akkor se, ha csak náthás. Megvárnám, míg meggyógyul. Biztosabb így! Igaz, hogy azt szokták mondani, hogy ha nincs komolyabb baja, a torka nem piros, de így számomra biztosabbnak tűnik. Az oltást be lehet adni akár 1 hét múlva is, nem fogtok így se lemaradni róla. Az én kislányom is náthás volt, amikorra be voltunk hívva, felhívtam a védőnőt, szóltam, hogy most nem megyünk..ő is megerősített a dologban. 1 hét múlva, teljesen egészségesen kapta az oltást...
2010. jan. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kősz a válaszokat de igy is e

gy honappal később kapja mert 15 hosan ugyan igy folyt az orra.ezért eltolta a doki.már 16 hos a kislányom.

2010. jan. 19. 09:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!