Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hó alatti a babám. A szülők...

6hó alatti a babám. A szülők ingyen kapják akkor az oltást?

Figyelt kérdés
Székesfehérváron ingyen adják a 6hó alatti babák szüleinek a H1N1-et?És ha igen,hOgy kell kérni,vagy hol....?
2009. nov. 19. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, ingyen kapják. A háziorvosnál kell kérni. Szerintem telefonálj oda időpontért, hogy ne találkozz a betegekkel.

2009. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ingyen kapjuk, de nekem azt mondta a háziorvosom, hogy csak a harmadik "turnus"-ba, ami karácsony környékén lesz. Nekem 4,5 hónapos a babám. Akkor ez igaz, hogy még nem tartunk a harmadik szakasznál?
2009. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Babánk 6 hónapos, mi ma du. megyünk a férjemmel a háziorvoshoz oltásért. (a kicsi természetesen nem kap)
2009. nov. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még az érdekelne,hogy nincs a párom nevén a kisfiúnk,és semmilyen papír sincs róla,hogy ő a gyermek apja,csak a terhességi kiskönyvbe szerepel,és egy bírósági papírunk van,apasági perre.Akkor hogy fogják neki is ingyen adni?

2009. nov. 19. 18:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!