Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyanok akik magas...

Vannak itt olyanok akik magas vérnyomásuk volt terhesség alatt? Hány hetesen született meg a baba?

Figyelt kérdés
Mennyire volt magas a vérnyomás?természetes vagy császáros szülés volt?
2010. jan. 18. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon magas volt, 30 hetesen kórházba is kerültem miatta, mert nagyon felszökött (175/110), egy hétig benntartottak, amíg beállították a gyógszert. Császárral szültem, igaz elsősorban azért, mert belázasodtam és rosszabbodott a szívhangja a kicsinek. Egyébként a dokim azt mondta, hogy úgy lesz, hogy sima szülésként indulunk, vérnyomásmérő végig rajtam lesz és ha gond lesz (emelkedő vérnyomás), akkor császár. Szóval vszínűleg egyébként is császároztak volna.

Egyébként a kiírt napomon lázasodtam be, de azóta se tudja senki, hogy miért. Mondtam, h a bébim biztos érezte, h mennyire félek a szüléstől, így felgyorsította a dolgot :)

2010. jan. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25 hét körül lett magas (140-150),végig szedtem a DOpegytet.40+3 hetesen szültem spontán,hamar,minden rendben volt.Én is meglepődtem,hogy ennyire simán ment.
2010. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

32 hetesen lett magas, 34 hetesen befektettek, mert toxémia gyanus voltam, találtak fehérjét a vizeletemben, és nagyon vizesedtem.Ezekre te is figyelj oda.Napi kilenc szem gyógyszerrel volt 130 a vérnyomásom.Végig bent kellett feküdnöm, és 38 hét három naposan született meg a fiam 49 centivel, és 2590 kilóval.Sajnos nem tudta a lepényem már táplálni, ezért éhezett, de szerencsére egészséges

2010. jan. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem minden NST után mérték, 150 fölött volt mindig, viszont fehérje nem volt a vizeletemben. Nem tudjuk miért volt magas, mindenesetre egy hetet ráhúzott a babám, természetesen szültem, első fájástól számítva 4 óra alatt lezavartuk az egészet.
2010. jan. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a 30. héttől napi 6 ! dopegytet szedtem ,majd a 36 .hét végére 155/110 -el azonnal kórházba küldött a doki ! Rossz Nst -mellett 1 nap múlva császárral megszültem !
2010. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 25. héttől lett magas. Végig Dopegyt. 41+1 indították. 3 óra alatt lett baba. Állítólag a magas vérnyomás segíti a tágulást, ha mégsem akkor meg azért van túl rajta az ember gyorsan, mert felmegy szülés alatt és nem kockáztata a doki, megcsászároz. Nekem ezt az infót mondta az orvosm, és végül be is igazolódott, hogy gyors szülés volt.
2010. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat
2010. jan. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!