Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányok tényleg jobban...

Kislányok tényleg jobban szeretik az apukájukat?

Figyelt kérdés
18 hónapos kislányom mostanábam szinte csak az apukájával akar játszani, ölébe lenni, olvasni. Én egyedül vagyok vele napközben, odáig minden normálisan megy. Bújik, játszik, stb.. de ha megjön az apja, onnantól csak ő. Vagy most hétvégén voltunk vendégségben, én még ölbe sem vehettem, folyton az apját kereste. Nagyon kiboritó, hogy a lelkem kiteszem, rengeteget foglalkozok vele, ennek ellenére ha hármasban vagyunk nem jelentek neki semmit. Bezzeg ma reggel, amióta elment dolgozni az apja, állandóan csak ölemben akarna lenni.. Segitsetek megérteni légyszi, hogy miért. egy elkeseredett mama
2010. jan. 18. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nemcsak a kislányok, hanem minden kisbaba.

Ezen én is szoktam gondolkodni.

Gondolj bele, mi csinálunk velük minden szemét dolgot: öltöztetés, pelenkázás, etetés utáni szájtörölgetés, stb... Ezen kívül a mi képünket nézik egész nap, unnak minket, nem csoda, hogy várják, hogy legyen változatosság az apukájuk személyében.

Ne szomorkodj ezen, ugyanúgy szeret téged.

Majd ha megy oviba-bölcsibe-stb, nem téged néz egész nap, akkor rajtad is lógni fog, ha otthon lesztek, nemcsak apán.

2010. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az enyém 13 hónapos, és ha apa hazajön, le se száll róla. Apa megjön, már visít örömében. Ha én megjövök valahonnan, csak nyugtázza egy gyenge mosollyal.
2010. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség.Ha az apja lenne vele annyit mint te,akkor te lennél az ujdonság amikor hazaész,akkor hozzád bujna jobban,hisz tudja ő is hogy az apjával kevesebbet van sokkal.
2010. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert őt (jóval) ritkábban látja. Ne legyél féltékeny emiatt, a lányod ugyanannyira szeret téged is, csak te nem jelentesz neki újdonságot. Hú, én úgy élvezem amikor apa végre hazaér meg hétvégén, hogy imád az apjával lenni, addig én gépezek, pakolok, főzök, kádazok, olvasok, mindent, amit kiscsillag mellett nem v. csak nehezen tudok csinálni. Hétvégén lényegesen kevesebbet vagyok vele mint hétközben. Egyébként meg ilyenkor 3-ban játszunk, vagy mi ketten asszisztálunk neki.

Most már egy család vagytok így hárman, nem baj, ha nem lóg rajtad állandóan a gyereked, inkább adj hálát a jó sorsnak, hogy ilyen jó apukája van a gyereknek, hidd el, sokan vannak, akik a fél kezüket odaadnák egy fele ilyen figyelmes apáért...

2010. jan. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden gyerek az apjával akar lenni, mikor az hazajön! Sokkal érdekesebb. Te a normális alaplét vagy.Semmi érdekes, a létezés vagy maga. Az izgalom, az élmény, a meglepi az apja. Ez már csak így van! Háttérmunkások vagyunk. Minket csak akkor venne észre, ha nem lnnénk ott. Ilyen az anyák élete :)

Az apját szereti, te meg az életfeltétele vagy. Mintha ő maga lennél.

2010. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat! Már nagyon kiborultam hétvégén, mert teljesen úgy viselkedett, mintha nem szeretne, vagy haragudna. Undok volt velem nagyon. Attól féltem, valamit rosszul csináltam. Vagy zavarja, hogy sokat babusgatom, dédelgetem, puszilgatom.. apja inkább csak játszik vele.
2010. jan. 18. 13:51
 7/9 anonim ***** válasza:

13.49-es: ezt nagyon szépen megfogalmaztad!!!:)

Kérdező: tényleg próbáld magadra fordítani azt az időt, mikor nem rajtad "lóg" a kislány! Nálunk is ez van -ekkor tudok nyugodtan fürödni, társaságban beszélgetni,stb. Semmiképp ne keseredj el, hisz írtad is, hogy egyébként le sem száll rólad! Nagyon szép család vagytok, ahol a gyermek ilyen szeretetben nőhet fel!:)

2010. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 13:46-os válaszolóval. Bizony én (is) odaadnám még az egész karom is egy feleolyan figyelmes apáért, mint ezek szerint a tiéd is. :) :(
2010. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jót mosolyogtam egy-két hozzászóláson, de tényleg így van. Mi csak a rabszolgák vagyunk, ahogy barátnőm mondta én vagyok a reggeli az ebéd meg a vacsora, apa meg az isten. Ma pl. épp elaludt amikor hazaért az apja, felébredt a kulcscsörgésre és aztán amikor meglátta az apját kész vége lett mindennek. Nesze neked alvás. Üdv: 10 hónapos apa fun anyukája .-)))
2010. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!