Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rizspép? Tejpép? Megőrülök!...

Rizspép? Tejpép? Megőrülök! Melyiket? MIkor? Mennyit? Hogyan?

Figyelt kérdés

Már 1.5 hónapja kostolgatunk,inkább gyümiket mert a zöldségektől szorulásos.

Alapjában anyatejes,de már nagyon kevés a tejci és szeretnék vmi laktatót adni neki.

De mit?És hogy?És mennyit?

Még semmi ilyet nem kapott.Segítsetek,kérlek!


6hónapos babalány anyukája


2010. jan. 18. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én délután adom a tejpépet,teszek bele friss gyümit is,először csinálj neki csak fél adagot.Ha szorulásos a rizspépet egyenlőre kerüld,vannak probiotikus tejpépek,nekünk az nagyon jó a szorulás ellen.
2010. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a Mildipépet veszem, a sárgabarackos tejbeRIZSpépet!

Nekünk ez vált be. Ebből még a banános jó, ezek 4 hótól adhatók, illetve ami fincsi de az nagyon drága a Milupa Jó éjszakát tejpép ebből is a banános.

Mildi kb. 650-750 ft.

Milupa kb. 900-1000 ft.

Mi már 18 hósak vagyunk reggelire kapja de nem vízzel, hanem dobozos tejjel keverem neki.

2010. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 hós, anyatejes+tápszeres (+gyümölcs, zöldség, csirke). 2félét vettem neki: egy banános rizses tejpépet és egy erdei gyümölcsös tejpépet. Mindkettőt imádja, de nem tudja megenni a teljes adagot (soha nem is ette meg az előírt mennyiséget tápszerből sem). Ezeket váltogatom, egyik nap ezt, másik nap azt. Vacsorára adom neki, de fürdés után még kap cicit.

Én először fél adagot csináltam meg, amikor kóstoltunk.

2010. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!