Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor markolt a gyermeke...

Kinek mikor markolt a gyermeke és mikor emelte fel a fejét?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 17. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
A fejét a kisfiam első nap felemelte, hogy megfordítsa, amikor hason feküdt. Ha markolás alatt azt érted, hogy megfog tárgyakat, akkor kb. 3.5 hónapos volt, ha jól emlékszem.
2010. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jól emléxem 3 hósan már fogta a csörgöket, ha arra gondolsz, hogy mikor tolta ki a felsőtestét vagyis emelte a fejét szintén 3 hósan csinálta.
2010. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy mikortól tartotta a fejét? Nekem kb. 3,5 hónapos korától tartja szépen a fejét hason (bár utál hason lenni) és kb. 3 hónapos korától fogja meg a játékait és át is vette egyik kezéből a másikba.
2010. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Babanaplóba kérdezi, és ez az hogy én sem értem mit ért alatta.

Markolni már az első nap megfogta a kezem.

2010. jan. 17. 21:39
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor valószínű, hogy mikor fogta meg a játékot először? azt kérdezik a babanaplóba?

meg mikor emelte fel a fejét, ez alatt az értendő, hogy mikor tolta ki magát?

ti melyiket vennétek?

2010. jan. 17. 21:41
 6/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én úgy értelmezném a kérdést, ahogy válaszoltam.
2010. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A mikor markol szerintem arra vonatkozik ,hogy mikor tartott meg először valamit.

A mikor emelte a fejét először kérdést sokféleképpen lehetne értelmezni.

2010. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy a fejét mikor emelte fel arra nem emlékszem de a csörőt magától kb.3 hónaposan fogta meg erre emlékszem. +/- 1hét volt a 3 hónaptól.
2010. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a kérdéseket úgy értelmezném, hogy mikor markolt, vagyis tartott meg valamit a kezével. A babák ugyebár azonnal megfogják az ujjadat, ahogy megszületnek, tehát biztosan nem ezt kérdezi. Nekünk egyébként 3 hónaposan csinálta, egy műanyag karikát a kezébe adtam, és azonnal a szájához emelte. :) Most már nyúl tárgyakért, egyik kezéből a másikba átteszi.

Hogy mikor emelte a fejét, azt pedig úgy értelmezném, hogy hason fekvésből mikor emeli fel úgy, hogy közben a kezével támaszkodik. Babikám már első itthoni napunkon átfordította a fejét hason fekvéskor, és két hónaposságát ünnepelte úgy, hogy ki is nyomta magát hason a két öklére támaszkodva.

Banyuci

2010. jan. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 18. 09:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!