Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » EZ NORMÁLIS? 2éves ikreim nem...

EZ NORMÁLIS? 2éves ikreim nem akarják még mindig átaludni az éjszakát!

Figyelt kérdés
2-3 szor felkelnek,van hogy elég a cumit visszadugni,vagy megitatni,de van hogy magam mellé kell fektetnem valamelyiküket.
2010. jan. 17. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális ha még nem nevelted le róla őket. Szerintem már "elég érettek hozzá".
2010. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te hogy nevelted le róla ?Befogtad a szemét,száját,hogy márpedig ALSZOL mERT NAGY VAGY?Nagyon kimerítő és nembííírom!Ikreid vannak?Mert tudod az egyik elkezdi jön a másik...:-(
2010. jan. 17. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy nem birod, még 1 gyerek is kimeritő, nemhogy kettő. Szerintem rád vannak kapatva, a cumit már egy több hónapos csecsemő is vissza tudja dugni magának. Szerintem megszokták, hogy ugrasz nekik. Eddig még sosem aludták végig az éjszakákat?
2010. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Kitartás,az enyémek 2 évesen kezdték átaludni az éjszakát,azóta szépen alszanak.Addig ha ébredtek,cicivel aludtak vissza.Én nem "tanítgattam" őket az alvásra,kivártam.:)
2010. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
3 éves korig normális, hogy ébrednek sajnos. Sokan kelnek még 2 évesen. Nagyon kimerítő lehet, szerintem ne törődj semmivel tedd magad mellé és kész. Pihenjetek inkább amennyit lehet.
2010. jan. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
20:43 vagyok. Pl. Aludj jól gyermekem c. könyv (szeirntem nem kínzás), családomban igen elterjedt és sikeresen alkalmazzák.
2010. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak:jól végiggondoltad ezt a tanácsot?Két gyerekről van szó,ezt a módszert ikreknél lehetetlen alkalmazni.
2010. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!